Založte si bezplatný bankový účet a za jeho používanie získate odmenu až 45 eur

Akcia platila do polovice januára 2016, teraz už neplatí. Ale pozor, teraz platí iná akcia – odmena až 20 eur za založenie bankového účtu, ktorý máte zadarmo.


 

SUPER TIP: Založte si bankový účet a získajte odmenu hneď

(pre bližšie info o odmene čítajte ďalej)

Banka mBank pripravila znova veľmi zaujímavú akciu, vďaka ktorej môžete za založenie bankového účtu a jeho používanie získať odmenu až 45 eur. Podmienky na získanie tejto odmeny pritom nie sú nijako zvlášť zložité, stačí uskutočniť tieto kroky:

  • založiť si bankový účet v mBank nazývaný mKonto – za to získate odmenu 10 eur, čiže už len za to, že si bezplatne otvoríte bankový účet (ktorý budete mať po celú dobu zadarmo), získate 10 eur len tak
  • ďalších 10 eur získate, ak do konca nasledujúceho mesiaca (nasledujúceho po mesiaci otvorenia účtu) vytvoríte cez internet banking na svojom novom bankovom účte 2 trvalé príkazy alebo SIPO alebo inkasá
  • odmenu ďalších 15 eur získate, ak si budete na tento bankový účet posielať príjem, čo znamená, že musíte minimálne počas 3 mesiacov (po mesiaci, v ktorom bol účet založený) si nechať na účet posielať minimálne 340 eur mesačne. Čiže ak si naň budete posielať výplatu (alebo jej časť), získate za to túto 15 eurovú odmenu
  • a posledných 10 eur získate za to, že si od mBank vezmete pôžičku do 6 mesiacov od založenia účtu (ale to nemusíte)

Čiže odmena môže byť naozaj až 45 eur, pričom s výnimkou posledného bodu vás to naozaj nič nestojí a získate bankový účet zadarmo a k tomu ešte aj odmenu. To sa oplatí!

Založte si bankový účet a získajte odmenu hneď

Takže ešte raz v skratke, odmena od mBank pozostáva z týchto bodov:

  • založenie bankového účtu (otvorenie mKonta)
  • nastavenie 2 trvalých príkazov / SIPO / inkás
  • minimálny mesačný príjem na účet 400 eur počas minimálne 3 mesiacov po založení účtu
  • zobratie si pôžičky počas 6 mesiacov od založenia účtu

Odmenu môžete dostať aj čiastkovo, čiže nemusíte splniť všetky body, čiže ak pôžičku nechcete, stačí, ak si založíte účet, nastavíte trvalé príkazy, necháte si tam posielať výplatu (alebo si tam každý mesiac prepošlete 400 eur z iného svojho účtu) a už len za tieto 3 body získate odmenu 35 eur.

Akcia je to skvelá, takže neváhajte, 35 eur (alebo až 45, ak si vezmete aj pôžičku) vám len tak zadarmo dnes dá málokto… Ale pozor, akcia platí len pre prvých 10 000 novo založených bankových účtov, takže sa poponáhľajte a založte si bankový účet kliknutím na tento odkaz:

Chcem bankový účet zadarmo a odmenu